Worki filtracyjne warszawa

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu asortymentowi w strukturze worków filtracyjnych z innych materiałów a o oryginalnym wymiarze oraz różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w jakiejkolwiek gałęzi przemysłu, w jakim występuje kłopot z złym powietrzem powstającym w ciągu przemysłowym.

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/drukarka_fiskalna_novitus_bono_e/

Niezwykle modne - filtry modułowe, które wykorzystywane są najczęściej w sfery drzewnej i meblarskiej, bardzo dokładnie wykonują naszą funkcję również przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W przystępnej możliwości mamy również wielkie jednostki modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak także młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów przedstawiają się dużą powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do suchych i niskich pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z rady na indywidualną budowę stanowią wielką przestrzeń filtracyjną.

Bardzo długa gama proponowanych odpylaczy umożliwia nam odpowiedni dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej wiedzy o swej możliwości można pobrać na krajowej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas urządzenia odpylające są tanie w klas przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany razem z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie także w Twojej głowie wykonanie i uzna utrzymać w nim czystość, a w terminie zimy w organizmie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.