Rozwoj firm informatycznych

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek nasz sklep w kajecie. W niniejszym jednym, w jakim wykonywałeś ewidencje sprzedaży. Lecz jego sklep nie był jedynie owoców oraz materiałów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo bogatej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej formy?

drukarka fiskalna posnet

Z uwagą przychodzi firma Comarch, sam z najgrubszych twórców oprogramowania na Polskim rynku i przekazywany przez niego wms program magazynowy. To niezwykłe i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych materiałów oraz owoców. Zwraca się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i razem stanowią świetne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę katalogu i pomaga stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla jednych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych i ogromnych stanów, ustawiać miejsca dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To rzeczywiście dodatki, do pierwszego zadania, którym jest organizowanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten stosuje dyspozycje, organizowane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, a nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.