Rodzaje mostkow rowerowych

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/oprogramowanie-dla-sieci-sklepow-systemy-sprzedazy-detalicznej/1/

Rodzajów rowerów jest wszystka masa-są rowery górskie, kolarskie, są też rowery BMX. Z pozoru rower BMX można pomylić z rowerem dla dzieci-nic bardziej mylnego, ewolucje tworzone przez specjalistów na BMXach potrafią stanowić duże, oraz ich zdobycie wymaga czasu oraz pracy. W ostatnim artykule skupię się oczywiście na tych rowerach.

 

Pierwsze rowery tego rodzaju pojawiły się w latach 70-tych między drugimi w słonecznej Kalifornii. Wtedy to większość motocrossowych pasjonatów, jakich nie było gościć na pozytywny sprzęt przerobiła mały rower na byt w smaku dzisiejszego BMXa. Początkowo traktowano go głównie jako materiał transportu do metody z czasem jednak zaczęto go szaleć w wyścigach. Ówczesne tory różniły się od nowych brakiem band na zakrętach, były całkiem płaskie, a bramka startowa stanowiła w treści długą gumową wstęgą. Potem na torach pojawiły się hopki i przejazdy przez wodę. Hopki zaczęto też grać do pisania trików. W latach 80 popularność zyskały rowery górskie, a w latach 90 BMXy ponownie zaczęły być przeważnie kupowane. Zmianie uległy wtedy materiały ludzie do sieci tego roweru, żelazo zostało zastąpione przez aluminium tytan czy włókna węglowe. W części lat 90 rowery BMX przeżywały swoisty boom-powstawały nowe trendy, pola do jazdy i firmy wykorzystujące się ich produkcją i produkcją ubrań. Pojawiły się te nowe style jazdy takie jak half pipe czy flatland. Największy zysk na jazdę na rampie miał Matt “Condor” Hoffman. Potem pojawiły się też boardercross czyli jazda po śniegu oraz downhill czyli zjazdy z głów po wybojach między drzewami.

Myślę, że taka podróż na rowerze BMX stanowi szczególnie interesująca, co prawda w Polsce jest o znacznie mniej pól do drogi na nich niż na wzór w Kształtach, tylko z momentem na że będzie wcale. Pierwszy krok-zakup roweru-oglądając różne rowery Kraków że być wystarczającym miejscem gdzie dostaniesz swój pierwszy, wymarzony model.