Program gastro szef opinie

Systemy POS z angielskiego Point of Sale to oprogramowanie sprzedażowe, niezbędne w wszystkim sklepie, punkcie usługowym czy restauracji. Co prawda, rozwiązania finansowe tego standardu biznesów są bardzo różne, natomiast na wesele niewielki budżet nigdy nie musi stanowić bariery przed wgraniem takiego rozwiązania. Wiele rewelacyjnych urządzeń jest bowiem dostępnych w sieci – zaś toż w zupełności za darmo. Oto kilka z darmowych programów, opensource’owych systemów POS.

Przedstawione poniżej systemy POS doskonalone są w zasadzie Open Source – a to są otwarty kod źródłowy, dzięki któremu stanowimy okazję zwiększać je we swym profilu i włączać do bliskich potrzeb. Co ważne, umożliwia dopasowanie oprogramowania do procesów biznesowych, jakie przebiegają w firmie, i nie odwrotnie.
Open Source Point of Sale
Webowe oprogramowanie POS idzie na zbieranie i wykorzystywanie informacji o konsumentach, sprzedaży, dostawach i pracownikach, dzięki czemu bardzo dużo sprawdzi się w ciaśniejszych i średnich sklepach i punktach handlowych. Stanowi on bliski interfejs również bardzo pomocny moduł do raportów. Niestety, jak sposób internetowy, wsparcie Open Source Point of Sale dla urządzeń, takich jak kapusty czy drukarki fiskalne, stanowi dużo małe.
Floreant POS
Floreant POS to niepowtarzalne z piękniejszych oprogramowań Point of Sale dla restauracji, jadłodajni, kawiarni lub punktu garmażeryjnego. Dzięki dużej grup klientów również możliwości wykorzystania komercyjnego wsparcia technicznego jego twórców, Floreant POS stanowi całkowicie profesjonalne narzędzie dla wszystkiego biznesu gastronomicznego – bez względu na jego sił. Zaletami sposobu są m.in. intuicyjny interfejs użytkownika, w zupełnie dostosowane menu restauracji, wsparcie dla różnych urządzeń, takich jak drukarka rachunków, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, drukarka kuchenna, a ponadto nieograniczone możliwości konfiguracyjne i raportujące.
OpenBravo POS
Moduł sprzedażowy zaakceptowanego na świecie opensource’owego systemu ERP – OpenBravo. Cechuje się on długimi możliwościami konfiguracyjnymi i uniwersalnością. OpenBravo POS wspiera wiele urządzeń stosowanych w handlu: czytniki kodów kreskowych, kasy fiskalne, i masa innych urządzeń.