Program cdn optima za darmo

Oprogramowanie optima dla faktur to fragment dedykowany dla firm usługowych, który w prosty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki kompletnej integracji z drugimi modułami wysyłka informacjach w porządku jest jak nie ograniczona, co sprawia na większą obsługę rozliczeń handlowych oraz zadania księgowe.

Moduł optima pozwoli na:

 

wystawienie faktur sprzedaży oraz zakupu,
obsługę spraw nie dopiero w złotówkach, ale więcej w walutach obcych,
wykonywanie dokumentów korygujących,
sprzedaż czy zakup z głównymi formami płatności, jak też określonymi przez użytkownika oprogramowania,
prowadzenie ewidencji pomocy oraz partnerów.

Handel
Oprogramowanie optima dla handlu to element, który wspomaga sprzedaż i prowadzenie gospodarki magazynowej. Moduł ten stanowi wszystkie funkcjonalności modułu dla faktur, a jeszcze dostarcza nam dużą kontrolę procesów transportowych robionych w firmie, przez co umożliwia na sprawne zarządzanie towarami, które są w składzie.

Detal
Moduł optima detal został opracowany z wiedzą o punktach sprzedaży detalicznej. Kupi na wykonywanie paragonów oraz połączonych spośród nimi faktur sprzedaży. Niezwykle przydatna obsługa, zgoda z ekranami dotykowymi oraz urządzeniami do rozpoznawania kodów kreskowych i przejrzysty interfejs, wykonywa z okna sprzedaży detalicznej najlepsze narzędzie do służbie w osiedlowych sklepach, punktach gastronomicznych czy firmach handlowych. Aplikacja jest zintegrowana z drugimi elementami, z jakimi współpracuje w terminie prowadzenia sprzedaży.
Aplikacja optima dla inwentaryzacji została opracowana, z pamiętają o szybszym procesie inwentaryzacji. Dzięki niej urządzenie z wbudowanym aparatem może sprawiać czynność przenośnego czytnika kodów kreskowych oraz kolektora informacji.

Optima cennik
W efekcie pracy spośród tym oprogramowaniem powstają pliki z reklamami inwentaryzacyjnymi, jakie można sprawnie i wygodnie wgrać na dysk w chmurze dać na konkretny adres e-mail lub zarejestrować jako plik na komputerze. Format pliku wynikowego istnieje w zupełnie dopasowany do wyciągnięcia z systemem optima. W kontakcie z ostatnim podejście obecne będzie najwłaściwsze nie tylko podczas inwentaryzacji, ale oraz w terminie wykonywania innych materiałów handlowo-magazynowych. Optima cennik przydatny jest na kartce producenta, jak zarówno na kartkach autoryzowanych partnerów.
Moduły handlowe współpracują też z modułem optima Kasa Bank, który kupi na tą kontrolę wszystkich zadań związanych z przepływem środków pieniężnych w części.