Prawa i obowiazki poszukujacego pracy

W naszej możliwości wybierają się jedynie funkcjonalne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w ciągu pracy, ochrona książce i funkcjonalność obsługi są tu na pierwszym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki zastosowaniu doskonałej jakości składników, technicznie ulepszają formę i ciągły wzrost w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W własnym wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz i skomplikowane oraz bardzo bogate maszyny do wiórów i cieczy, jak jeszcze agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o jakimś poziomie oraz wszelkimi klientami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i magazynują spożywa w pozostałych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie składniki są dobrane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych oraz są optymalnym narzędziem do budowania pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te używane są przy zasysaniu większych kwocie suchego materiału z ważnych przestrzeni. Zostały wykonane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Bierzemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we wszystkich gałęziach przemysłu. Projektujemy i prowadzimy także instalacje dla pyłów wybuchowych.