Pos gastronomia funcional unisuam

tłumaczenia prawne warszawaProfesjonalne tłumaczenia prawne. LinguaLab Warszawa

Pos gastro to oprogramowanie stworzone bardzo na potrzeby gastronomii. Stanowi udaną, a jednocześnie lepszą, alternatywą dla starej kasy fiskalnej. Oprogramowanie umożliwia tworzenie graficznej prezentacji menu sprzedaży lokalu gastronomicznego, sprzedaż na rachunkach otwartych, rachunki fiskalne i niefiskalne, rezerwację stolików oraz wystawianie faktur VAT.
Pos gastro jest jednorodny w obsłudze. Klient posiada możliwość wyświetlenia sprzedanych potraw w porządku dnia, z planem na zupy oraz dania mięsne włącznie. Program ma i uproszczenie. Mianowicie, dzięki zastosowanemu podziałowi posiłków sprzedanych i przynależących do właściwej grupy, nie musi on mienia kodów PLU, kiedy w normalnej kasie fiskalne. Nazwy towarów wyświetlane są na ekranie posiadanego urządzenia.
Program pos gastro stworzono głównie pod ekrany dotykowe i terminale POS. Myśląc o zakupie programu, należy zauważyć, że licencja dana istnieje na jakieś stanowisko pracy.
Gastro pos ma wiele przydatnych funkcji. Użytkownik posiada szansa łącznia lub dzielenia rachunku w formach, kiedy klienci kupują za jednych siebie. Istnieje również możliwość otwierania rachunków na wynos, z dostawą lub bez, oraz były podgląd bieżącego rachunku. Ciekawym rozwiązaniem jest praca tworzenia towarów typu zestaw, możliwość łączenia dowolnej ilości miejsc sprzedaży czy rejestracja czasu pracy personelu.
Gastro pos przez system audiowizualny pozwala na danie automatycznej danej do kuchni – zamówienia ekspresowo pojawiają się na ekranie w kuchni.
Ciekawą pracą jest ponad tak zwane elastyczne kształtowanie cen. Widoczne są cztery poziomy cen, które zależną do dni tygodnia i pory dnia. Zamieszczone informacje można z łatwością modyfikować, informując obsługę kuchni o zmianach czy dodatkach w menu. Program współpracuje z systemami hotelowymi i specjalnymi urządzeniami. Obsługuje inne formy płatności, takie jak; gotówkę, karty płatnicze, czeki czy bony.
Program warty uwagi, nie jedynie ze względu na wartość, ale przede każdym wygodę użytkowania.