Plan finansowy na 2015

Comarch ERP Optima toż dużo rozpowszechniony w Polsce program przygotowany dla niższych i popularniejszych firm z wszystkiej dziedzinie. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest chętnie wybieranym programem wśród biur rachunkowych, a także doradców podatkowych.

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje już ponad 60 000 przedsiębiorstw, z nowych dziedzinie i kwartałów rynku, takich jak: handel oraz pomoce, transport, budownictwo, rolnictwo, administracja publiczna, zakłady budżetowe, branża medyczna, instytucje kulturalne oraz kancelarie prawne. Program optima opinie posiada jedynie pozytywne, a oto kilka spośród nich.

Cosmo Group Sp Z o.o. firma, która jest właścicielem marki NeoNail jest wiodącą światową marką z branży stylizacji i pielęgnacji paznokci. Z początku jej mieszkania są blisko konsumentów, oferując im ulubione i innowacyjne produkty. Grając w domowej branży program Comarch Optima twierdzą, że całe transakcje przygotowują się przebiegać sprawniej.

Printemps jest kompletnie znaną siecią dużych sklepów, które przejmują się dystrybucją produktów wiodących firm ze świata mody, towarów wygodnych i najdoskonalszych kosmetyków. W dobie nieustanego wzrostu, sklepy w Caen, Tours i Breście zachowały w dłoniach firmy Comarch zadanie przebudowy swojego planu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum najlepiej wpisuje się w potrzeby i czekania firmy Printemps również będzie zwykle przy niej w tamtych krokach rozwoju.

Oferta firmy Kontri.pl to wspaniały asortyment bielizny, jak jeszcze odzieży i produktów pończoszniczych. Dzięki wdrożeniu platformy Comarch ERP Altum połowa zamówień przez internet podawanych jest w porządek automatyczny, a jedynymi osobami, które mają start w realizacji polecenia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do nadania.

Imperial to cecha z Włoch oferująca odzież dla pań a klientów. Wraz z bardzo szybkim rozwojem sieci, firma zaczęła szukania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów. Wystawili na pomysł Comarch Optima.