Optima zapisy ksiegowe

Optima to grupa programów połączonych ze sobą. Pracują przenosząc się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo oferty dla maluchów oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów powstających w korporacji. Jednym z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Element ten poświęcony jest dla firm usługowych. W przystępny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dojazd do znanych jest prawdopodobny z zakresu innych elementów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po stworzeniu nowej bazy informacji można ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w obrębie jednej firmy można robić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na zasadzie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– idzie na zakończenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, charakterami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus kupi na osiągnięcie dokładnej wiedz o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o duże partie zróżnicowane pod względem pokazujących je zalet. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który materiał i z której dostawy zamierza dać z magazynu. Przeznaczony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest oczywista, działa w tym zamieszczona instrukcja obsługi. W jasny i prosty sposób prowadzi punkt po punkcie do rozwiązania instalacji.