Obsluga klienta interia pl

Jeśli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź domu gastronomicznego, toż szczególnie dokładnie znasz, że szybkość obsługi użytkownika jest jedynym z najważniejszych wyzwań, jakim potrzebujesz sprostać. Jednakże chyba nie domyślałeś się nigdy, że istotni nacisk na ten atrybut zajmuje nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, ale jeszcze samo wprowadzenie zamówienia do zespołu i rozliczenie go w sumie fiskalnej.

Jeśli a Twój lokal wyposażony stanowi w klasyczne lub kilkoro zaawansowane, czy przestarzałe kasy, toż ten zakres znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co bezpośrednio przekłada się na jego zadowolenie, zaś jego zabieg z proponowanych przez Ciebie usług!
Na szczęście na targu pojawia się coraz więcej udogodnień, a branża gastronomiczna może brać z coraz dużo zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio dokonują się na wartość oferowanych usług! I tak z taką pracą, jaka choruje na celu poprawę jakości usług gastronomicznych, pomagamy my. Traktujemy Ci do zaoferowania jeden spośród najbardziej rozwiniętych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego eksploatacja istnieje nie dość, że dużo intuicyjna, to nadal do złudzenia przypomina pracę na tradycyjnej kasie fiskalnej, więc goście nie będą mieli wyższych trudności z adaptacją do różnych rozwiązań! Ponadto cały plan robi w stylu dotykowym, zapewniając płynny oraz co najważniejsze, bardzo szybszy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera cechuje się znacznym zaawansowaniem technicznym i prostotą obsługi, ponieważ następuje ona poprzez wpisanie właściwego dla danego człowieka kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli zależy Ci na obsłudze klienta na najszerszym, światowym poziomie! Gastro Pos jest używany i doceniany w moc renomowanych lokalach gastronomicznych i wygodnych barach! Nie dziw się więc ani chwili dłużej i potrzeb, aby Twój dom wzniósł się na coraz wyższy stopień!