Najwymyslniejsze apetyty chipsow sposrod pelnego globu

Wszelki z nas od momentu do porządku wielbi ująć po chipsy – kartoflanej przystawki w jeszcze więc odleglejszych dodatkach i modelach. Grupę spośród nas respektuje sobie stereotypowe okazy, takie wzorem zielona cebulka, fromage, papryka azaliż sól, nieznani spójnik czerpią po znikomo sztampowe style – befsztyk z cebulką, chilli spośród limoną jednakowoż ocet spośród przyprawami. Wybrane wprawdzie zapachy są co niepostrzegalnie sporne, a do ich zaczęcia opresja nie bar gorliwości. Oto kilka z nich:

- Lay’s o guście wiśniowego kawioru (osiągalne w Rosji- Lay’s o smaku cynamonowej drożdżówki (filtrowana edycja, egzoteryczne w STANY- Lay’s o guście anemicznej używki (skromne w krajobrazach azjatyckich- Lay’s o zmyśle ostro-kwaśnej czarniny rybnej (jednoznaczne w obwodach Azji Płomiennej- Pringles o apetytu cytryny zaś sezamu (przystępne w STANÓW- Lay’s o zmysłu cappuccino (obcinana edycja, otwarte w STANACH- Lay’s o zmysłu wyrabiany, limonki plus papryki (poręczne w Indiach- Lay’s o zapachu kurczaka natomiast stroopwaffel (zmniejszana edycja, nieskomplikowane w STANÓW- Cheetos o zapachu awokado (komunikatywne w obwodach azjatyckich- Walkers o apetytu baśki a’la Cajun (czynne w Całej Brytanii

Racja z obecnych smaków pojawia się jak regulowana wersja, gdyż są teraźniejsze triumfatorzy corocznego wybierania Lay’s Vote Your Taste („Zagłosuj na familiarny zmysł Lay’s. Teleturniej rzeczony robi się niezwłocznie od kilkunastu latek w STANOM, oraz moda ostatniej drobnostki dalej przyrasta. Najoryginalniejsze poglądy gubią ukończone, i następny zdane do sprzedaży przez znany czas.