Na jaka wersje demonstracyjna sie zdecydowac

Ostatnimi czasy wspominałem na sowim blogu o wspaniałym programie, który w znacznym stopniu ułatwia każdemu przedsiębiorcy kierowanie swoją firmą. Niestety, program jest dosyć drogi, co uniemożliwia cieszenie się w pełni jej możliwościami znacznej części populacji. Nie jest to jednak już dłużej problem. Na rynek wypuszczona została kilka tygodni temu wersja demonstracyjna oprogramowania.

systemy do gastronomii


Gorąco zachęcam do zapoznania się z nią. Program może zostać za darmo zamówiony na nośniku CD, jeśli tylko wypełnimy odpowiednio skrupulatnie formularze. Ponadto firma pokryje koszty przesyłki. Jeśli nie odpowiada nam takie rozwiązanie, nie jest problemem ściągnięcie go legalnie przez Internet.
Jakie cechy posiada program Optima Demo? Charakteryzuje go stuprocentowa funkcjonalność, do której mamy dostęp przez okres dwóch miesięcy, a dokładniej sześćdziesięciu dni. Jak więc widzimy, ogranicza nas tylko i wyłącznie czas, a nie okrojone możliwości programu.
Powiedzmy sobie teraz co nieco o samym programie. Dostarcza on rozwiązanie, dzięki których inteligentnym wykorzystaniu możemy otworzyć nowe drogi prowadzenia przedsiębiorstwa. Istnieje wiele przypadków, w których dzięki temu oprogramowaniu firma, która do tej pory nie prosperowała zbyt dobrze, wyprzedziła konkurencję. Jeśli zajrzymy do portfolio produktów Optimy, odnajdziemy tam rozwiązania praktycznie dla każdego przedsiębiorstwa, bez znaczenia, czy jest ono produkcyjne, handlowe, czy też usługowe. Dotyczy to również mikro przedsiębiorstw, bądź jednoosobowych firm. W systemach Optimy mamy do dyspozycji także bardzo wiele dodatkowych rozwiązań. Tworzą one system, który był do tej pory w pełni zintegrowany. Dzięki temu możemy dyrygować bez wysiłku i stresu każdym bez wyjątku aspektem pracy.
Jeszcze raz gorąco zachęcam czytelników tego krótkiego artykułu do zaopatrzenia się w bezpłatną demonstracyjną wersję programu Optima. Uważam, że po dwóch miesiącach jego odpowiedniego wykorzystania, będzie nas stać na zakup standardowej, pełnej wersji.