L4 w ciazy jak dlugo

Każda kobieta posiada jakieś zajęcia i zachowania. Większość z przyszłych mam, pouczanych przez znajomych oraz rodzinę, jest świadomych, iż w przebiegu tychże ważnych 9 miesięcy będzie musiało odejść z ogromniejszej grup aktywności, bo widać toż zagrozić życiu a zdrowiu przyszłego życia. Po grup to norma, ale nie oznacza to, że przyszłe mamy powinny przez wszą ciążę leżeć swoim rozciągającym się brzuszkiem do głowy i wyłącznie nic nie robić. Poniżej przedstawiamy listę rzeczy, które kobiety nawet w ciąży mogą powodować, oraz sugerujemy, z czego lepiej chwilowo zrezygnować.

Przede każdym, myśl o siebie, przyjmuj witaminy, i przede wszystkim kwas foliowy. Rozważ również zmianę diety, gdyby nie odżywiasz się wystarczająco zdrowo. Niezbędne wtedy będzie podniesienie poziomu ważnych i owoców w ciąży, w szczególności brokułów, brukselek i grochu gotowanych na parze. Pamiętaj także, żebym nie pożywać zbyt dużo cytrusów. Nie udawaj jeszcze z wynikami, gdyż ich nadmiar w ciąży może sprawić do późniejszej cukrzycy dziecka. Pij i bardzo wody niegazowanej.

Nie pozostawiaj więcej o sporcie. Możesz spokojnie ćwiczyć jogę, lekkie ćwiczenia rozciągające (bez problemu znajdziesz lekkie zestawy szkoleń dla dziewczyn w chce na internecie), spaceruj. Jeśli ale jesteś miłośniczką sportów wyczynowych albo ekstremalnych, będziesz zmuszona z nich chwilowo zrezygnować. Tak toż sytuacja robi z e spotami, w których łatwo o kontuzję oraz duże wypadki, na przykład karate albo jazda na nartach. Jeśli ale masz wątpliwości co do dziedziny sportowej, którą cenisz robić, skonsultuj się z specjalistą, on na że ci zaradzi i czy pomoże dopasować zestaw domowych ćwiczeń, które nie zagrożą ani tobie, ani dziecku.

Jeśli zaś chodzi o środki upiększające – chwilowo zwolnij z farbowania włosów. Substancje chemiczne zawarte w farbach mogą bowiem przeniknąć do organizmu dziecka oraz znacznie uszkodzić jego dobry rozwój. Nie zostawiaj również, że całkowicie nie wolno ci palić i pić alkoholu! Widać więc sprawić do gwałtownych zmian i wad wrodzonych dziecka, także poronień. Unikaj więcej osób mocnych i zadymionych miejsc.