Krajalnica do ziemniakow

Krajalnica maga 612p to korzystne danie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Dodaje się także do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak również do twardych jak sery. Dobre towary i delikatne wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na zajęcie jej w prostot i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i łatwa, dzięki czemu drugi gość może zostać szybko wdrożony w kolejne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica tworzona jest w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i średnie do spełnienia w niedalekim czasie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie składniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować natomiast nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w mniejszych sklepach jak i średnich zakładach, gdzie przerób produktów istnieje na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są te części zamienne w niskich cenach. Urządzenie podaje się z wielu elementów, które potrafią stać zastąpione w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.