Kompleksowe zarzadzanie procesami w firmie

Program Optima ERP to najpopularniejszy w Polsce program, który został stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Jest najczęściej wybieranym oprogramowaniem spośród biur rachunkowych i doradców podatkowych. Zasłużył na to dzięki najlepszym wbudowanym rozwiązaniom.


Za pomocą stałej, miesięcznej opłaty abonamentowej, klient dostaje dostęp do oprogramowania, które wspiera zarządzanie firmą online poprzez przeglądarkę internetową.
Program Optima jest dostępny na rynku w modelu usługowym oraz w modelu stacjonarnym. Dzięki temu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie za pomocą Internetu.
W dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym firmy, które chcą zyskać przewagę konkurencyjną musza mieć zdolność szybkiego przyswajania się i korzystania z rozwiązań adekwatnych do rodzaju działalności i wielkości przedsiębiorstwa.

Celem programu jest dostarczenie klientom rozwiązań, które dzięki inteligentnym wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, ma za zadanie ułatwić drogę prowadzenia biznesu i wyprzedzenia konkurencji.
Program Optima ERP oferuje rozwiązanie dla każdej firmy, począwszy od przedsiębiorstw usługowych, handlowych i produkcyjnych, poprzez sieci sprzedaży detalicznej, biura rachunkowe, aż po mikro przedsiębiorstwa oraz firmy jednoosobowe.
Zgodnie z ideą programu ERP, wraz z systemami oferowana jest szeroka gama dodatkowych rozwiązań, które ułatwiają i tworzą w pełni zintegrowany system do obsługi każdej części pracy firmy. Razem z oprogramowaniem, udostępniany jest klientom szereg pomocy który ułatwia codzienną pracę.

Program Optima ERP jest świetnym rozwiązaniem dla każdej firmy. Ułatwia życie w biznesie i pracę w wielu aspektach. Oferuje także łatwy dostęp i podgląd do tego, jak prosperuje firma. Jest to rzecz, którą śmiało można polecić każdej firmie. Niezależnie, czy jest ona mała, duża, czy jednoosobowa – każdy lubi dobrze czuć się we własnym biznesie i mieć wszystko pod jak najwyższą kontrolą, co właśnie oferuje to oprogramowanie.