Holenderska maszyna prozniowa

Maszyna próżniowa Turbovac to urządzenie produkcji holenderskiej. Idealnie sprawdza się nie tylko w branży spożywczej, ale również w branży gastronomicznej, zakładach produkcyjnych oraz zakładach przetwórczych.

posnet mobilePosnet MOBILE EU - kasa fiskalna Polkas Kraków

Maszyna próżniowa pozwala na proste, szybkie oraz precyzyjne zabezpieczenie produktów takich jak mięso, sery, wędliny, owoce oraz warzywa przed wpływem czynników zewnętrznych, które mają nieodpowiedni wpływ na wspomniane wyroby. Przedmiotowe maszyny produkowane są w serii „S”. Oznacza to, że charakteryzują się one niewielkimi rozmiarami. Ponadto są niezmiernie proste w obsłudze. Jednocześnie omawiane maszyny są bardzo wydajne i ciche w swojej pracy.
Pakowarki próżniowe dodatkowo mogą zostać wyposażone w inne funkcje. Jedną z nich jest możliwość aplikacji gazów obojętnych MAP.
Zgrzewarka próżniow jest jednym z najnowszych rozwiązań technologicznych, a dodatkowo można ją kupić w bardzo przestępnej cenie. Każde urządzenie z tej serii jest tak zaprojektowane, aby pracowało możliwie najwydajniej. Ponadto każde z urządzeń dąży do sprostania najbardziej rygorystycznym wymaganiom odnoszących się do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Do wykonania maszyny posłużono się materiałami najwyższej jakości. Zarówno korpus jak i komora maszyny w całości zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Jednocześnie pokrywa została wykonana z poliwęglanu.
Zasada działania omawianego urządzenia jest niezmiernie prosta. Polega na tym, że w pierwszej kolejności należy określić parametry pakowania. Następnie woreczek z produktem umieszcza się w komorze oraz zamyka się pokrywę. W momencie, kiedy zakończy się proces pakowania pokrywa otworzy się samodzielnie.
Pakowarki próżniowe turbovac dodatkowo wyposażone są w Pompy Busch. Pompy te są niemal niezawodne. Przedmiotowe urządzenie jednocześnie posiada ciekłokrystaliczny panel LCD. Na wyświetlaczu znajdują się wszelkie informacje odnoszące się do obsługi urządzenia.
Maszyna do pakowania próżniowego jest niezwykle prosta w obsłudze i nikomu nie powinna sprawiać jakichkolwiek problemów.