Gumki do wlosow frotki

Dzieci to wulkany energii. Biegają, skaczą, wywracają i chwytają się, znów wywracają i właśnie w nieskończoność. Nieraz trudno sprawić je do ładu. I owo nie wszystko. Dzieci to również wizytówki rodziców. Jak zrobić, aby nasze pociechy spędzały aktywnie czas, a przy obecnym nie wyglądały jak ofiary katastrofy naturalnej?
Wygnieciona sukienka, przybrudzony kołnierzyk, zdarte kolano – to przedmioty, które dotykają każdych rodziców. Pozyskujemy nowe ubrania, cerujemy dziury, mamy przy sobie nawilżane chusteczki i torebki, w jakich dobrze miejsca zajmują spinki do włosów dla niemowlęta, chusteczki higieniczne, szczotki a kolejne urządzenia pierwszej potrzeby. Nałożenia na zmianę, ukryte w pozostałej torbie, to podejścia nie właśnie dla zdesperowanych. Projekt to choć nie tylko wtedy spodenki, sukienka czy rajstopy. Włosy bardzo często stawiają pierwsze skrzypce.

Jak łatwo o zburzenie misternie splecionej gumkami fryzury – wie wszystka mama. Jak trudno doprowadzić włosy swojej dziewczynki do stanu prezentującego estetykę sprzed rozwiązania z domu – wie każdy rodzic. Bez profesjonalnych sprzętów się nie obędzie. Zwykłe gumki często obniżają się z włosów. Warkocze, skrzętnie zaplatane ponownie w kącie piaskownicy, układają się w pięć minut. Każdą fryzurę trzeba wspomóc, a poza gumkami, grzebieniami, opaskami i szczyptą szczęścia, jednak warto pamiętać przy sobie spinki. Ważne jest, by spinki były stałe, a również zrobione z szlachetnych materiałów. Twardy sztywny, kłujący w głowę plastik nie tylko szybko dokona w piaskownicy, ale sprawi, że dzieci nie dopuszczą żadnego z rodziców do swoich włosów przez najbliższe dwadzieścia lat. Wygodna, delikatna spinka, przystosowana kształtem do góry pociechy, może przynajmniej wesprzeć w wszelkim stopniu utrzymać ten temat prezencji.

Jeśli fryzura jest przekonana, torba spakowana, dziecko uśmiechnięte, a rodzic uzbrojony w wystarczające pokłady cierpliwości i sile – można wyruszać. Zależnie z tego, dokąd wyprawa się kieruje, dobrze dobrać fryzurę. Jeśli dziś zamierzamy akurat wysłać dziecko na całodzienny pobyt w przedszkolu, warto zadbać o:
– stabilność,
– wygodę,
– wygląd.
Tak te wziąć pod opiekę:
– szarpanie,
– bieganie,
– upadanie,
– pogubienie elementów.

I po powrocie można pociechę uczesać z druga.