Ekran dotykowy toyota yaris

GASTRO POS jest programem, który kupi na nieostrożną i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak bardzo modny sposób na targu gastronomicznym zajmuje się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w akcji kelnerom oraz tym jedynym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo przystępnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje bogatych i długich szkoleń, oraz bardzo łatwa metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z szeroką ofertą funkcji, bardzo dobra sprawdzi się w nie ale w małym, pojedynczym lokalu, ale także w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu pracom oraz modułom GASTRO POS jest dużo elastycznym systemem, jaki zdobędziemy na zbytu. W relacji od profilu lokalu, czy jest ostatnie bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najkonieczniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu rzeczy kiedy również sukcesu jaki tworzy. W relacji od miejsca, można jeszcze ustalić widok opcji tak, aby był on dobrany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, właściciel ma dojazd do wszelkich możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do wyjątkowych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimkolwiek etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z organizmami hotelowymi i akcesoriami do zadań specjalnych.