Co zrobic by pokrojone wedliny czy sery idealnie sie prezentowaly

Wizytówką sklepu mięsnego, czy też sklepu zajmującego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok klientów w sklepowych witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zachęcają do zakupów, a jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do krojenia zarówno wędlin, jak i serów. Są to ręczne krajalnice grawitacyjne, które zostały wyposażone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta dodatkowo wyposażona jest w kanał drenażowy, a także podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą być myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest znacznie ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy?
Przede wszystkim pozwalają zarówno na precyzyjne jak i higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a także serów. Idealnie nadaje się do krojenia takich produktów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Natomiast w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu zapewniona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a także możliwość zapisu sposobu ich układania w formie programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego produktu do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie
Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w:
– zakładach mięsnych,
– handlu spożywczym,
– sklepach specjalistycznych,
– gastronomii,
– sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została wykonana z najwyższej jakości materiałów, a dokładnie z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwalają na dostosowanie pracy do określonego produktu. Dodatkowo wyposażona jest w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.