Co zrobic by pokrojone wedliny czy sery idealnie sie prezentowaly

Wizytówką sklepu mięsnego, czy też sklepu zajmującego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok klientów w sklepowych witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zachęcają do zakupów, a jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

biuro tłumaczeń warszawa

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do krojenia zarówno wędlin, jak i serów. Są to ręczne krajalnice grawitacyjne, które zostały wyposażone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta dodatkowo wyposażona jest w kanał drenażowy, a także podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą być myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest znacznie ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy?
Przede wszystkim pozwalają zarówno na precyzyjne jak i higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a także serów. Idealnie nadaje się do krojenia takich produktów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Natomiast w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu zapewniona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a także możliwość zapisu sposobu ich układania w formie programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego produktu do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie
Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w:
– zakładach mięsnych,
– handlu spożywczym,
– sklepach specjalistycznych,
– gastronomii,
– sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została wykonana z najwyższej jakości materiałów, a dokładnie z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwalają na dostosowanie pracy do określonego produktu. Dodatkowo wyposażona jest w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.