Bizerba krajalnice automatyczne

Nie od dziś wiadomo, że ktoś kupuje oczami. Produkty atrakcyjne wizualnie zapraszają do skupu i mówi to także świeżej wędliny kiedy również dobrze zapakowanego kosmetyku. Atrakcyjnie wyglądający efekt jest chlubą i wizytówką sklepu, dla użytkownika i stanowi potwierdzenie, że sprzedawca dokłada wszystkich starań aby zaspokoić potrzeby klienta.

 

Klienci szczególną wagę do stanu przywiązują podczas zakupów artykułów spożywczych, gdzie sposób prezentacji oraz prezentacji produktu jest nieodwracalni nacisk na decyzje zakupowe. Bizerba krajalnice wychodzi wbrew tym wskazaniom i wymaga Państwu przedstawić urządzenia, które wykonają wszelkie Państwa wymagania powiązane z krojeniem i porcjowaniem produktów, przy zapewnieniu najwyższych standardów higieny.
Krajalnice Bizerba to Rolls Royce’y serwisu spożywczego. Naszymi wyborami przy tworzeniu narzędzi jest bezpieczeństwo, higiena i energooszczędność co pozwoli nam wyznaczać światowe standardy i brać konkurencję. Niezależnie od mocy bądź miękkości produktu, możecie Państwo być oczywiści, że wyrób zostanie pokrojony równo, sprawnie i dokładnie. Ponadto nasze krajalnice zużywają od 35 do 60% mniej energii niż urządzenia firm konkurencyjnych, zaś 0% poboru mocy w stylu spoczynku stawia nas w wartości innowatorów w strefie budowy maszyn do krojenia. W zespół naszej oferty wchodzą krajalnice ręczne, krajalnice półautomatyczne oraz automatyczne.
Krajalnice które Państwu oferujemy, zdadzą egzamin zarówno w zakładzie kiedy a we wszystkiego rodzaju placówkach hurtowych i detalicznych. Bizerba Scaleroline A 650 czy Bizerba Agiloline B 100 w charakterystyczni sposób usprawnią procesy krojenia i porcjowania wędlin, serów oraz chlebów zapewniając wzrost efektywności pracy, oszczędność energii a czasu praktyce w szerokich zakładach przemysłowych zaś krajalnice ręczne, automatyczne i półautomatyczne świetnie sprawdzą się w punktach mięsnych, piekarniach, delikatesach, gastronomii i trudnych kuchniach. Krojenie i porcjowanie świeżych produktów jeszcze wcale nie istniałoby oczywiście oczywiste.