Bezpieczenstwo a policja

Systemy tłumienia początków muszą zapobiec wybuchowej reakcji w jej najwcześniejszej fazie i zapobiegać robieniu się nadciśnienia przed tym, jak wybuch może spowodować do jakiegokolwiek zniszczenia. System przeciwwybuchowy reaguje w toku kilku milisekund od alarmu czujników ciśnieniowych lub optycznych, wykrywających rodzącą się wybuchową kulę ognia. Od razu do budów ubezpieczonej jest wstrzelony ładunek gaszący. Stłumienie wybuchu następuje zanim jeszcze wzrastające ciśnienie reakcji utleniania zdąży zniszczyć instalację.

Detektory ciśnień wykryją eksplozje w jej bardzo wczesnej fazie, w niniejszym momencie wysyłają klucz do centrali sterującej. Kontroler wysyła klucz do informacji butli, równocześnie ją aktywując. Wszystko przebiega w okresie kilku milisekund, z wczesnej fazy bycia się kuli z chęci wybuch aż do momentu stłumienia eksplozji poprzez specjalny system, który go zatrzyma.

Explosion safety to tanie techniki, które gwarantują bezpieczeństwo przeciwwybuchowe :

Założenia przy byciu są główną metodą zapobiegania powstawaniu niebezpieczeństw, przecież nie do skutku mogą zapobiegać każdemu przypadkowi, które posiadają mieszkanie w książce z złymi mediami, a przy użyciu innych technik można zmniejszyć skutek wybuchu.

Wykwalifikowani specjaliści są w stopniu dobrać odpowiednie zabezpieczenia przed wybuchem i rozwojem ciśnienia dla instalacji procesowych w wszystkiej gałęzi przemysłu. Udzielane są projekty zrobione "pod klucz" zaczynając od wczesnej fazy projektu, poprzez mocowanie i uruchomienie, aż po serwis systemów. Współczesne rozwiązania opierają się na urządzeniach czołowych światowych producentów -  konsumenci otrzymują kompleksowe i takie rozwiązania dopasowywane indywidualni pod konkretną linię technologiczną. Zabezpieczane są działające już instalacje - stosując je do ważnych przepisów.